Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Powrót do strony głównej

Chcesz zostać aktorem?

Przyjdź do nas. Zapewnimy Ci profesjonalną naukę warsztatu aktorskiego, przygotowanie do konkursów recytatorskich, rozwiniemy Twój talent poprzez zabawę w prawdziwy teatr.

Zapraszamy dzieci i młodzież ze wszystkich grup wiekowych

Zajęcia prowadzi Elżbieta Kozowicz – Sobczak.

 

Program pracy zespołu teatralnego obejmuje różne obszary edukacji, a jednym z głównych jego celów jest rozwijanie postawy twórczej u dziecka, które jest obdarowane naturalną potrzebą ukazywania siebie, bogactwa swego świata wewnętrznego oraz poznawania otaczającej rzeczywistości przez jego pryzmat.

Ekspresja twórcza, szeroko pojęta jako umiejętność wyrażania się w sztuce dramatycznej, tańcu, śpiewie, literaturze, muzyce, czyli spontaniczne wypowiedzi dziecka w języku sztuki jest potrzebą uzewnętrznienia bogactwa odczuć, sposobem ich manifestacji oraz formą komunikacji.

Udział w zajęciach wyzwalając ekspresję twórczą aktorów ma umożliwić im poznanie rzeczywistości i siebie samych z innej, szerszej i niekonwencjonalnej perspektywy, a poprzez udział w przedsięwzięciach teatralnych wyzwolić ma kreatywność oraz otwartość na drugiego człowieka.