Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Powrót do strony głównej

Nauka gry na instrumentach ma na celu nabywanie umiejętności praktycznych oraz rozwój wrażliwości i osobowości ucznia. Proponujemy naukę na elektronicznych instrumentach klawiszowych (keyboard) oraz na fortepianie. Zajęcia odbywają się w małych grupach lub indywidualnie.

Zapraszamy dzieci i młodzież od 7 lat.

Zajęcia prowadzi Piotr Matula.

 

Nauka gry na instrumentach klawiszowych ma ogromny wpływ na kształtowanie się emocjonalności i osobowości dzieci i młodzieży. Służy rozwojowi fizycznemu, intelektualnemu, emocjonalnemu, estetycznemu.

Każde dziecko nosi w sobie muzykę spontaniczną, posiada łatwość nauki i szybko uczy się kultury swego środowiska. Regularny i przemyślany kontakt z muzyką rozbudza zamiłowanie do muzykowania indywidualnego lub zbiorowego i kształtuje potrzebę takiej aktywności.

Muzyka zmniejsza stres, łagodzi lęk, dodaje energii i poprawia pamięć.

- „Musica animae levamen” -

[muzyka lekarstwem duszy]