Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Powrót do strony głównej

Zajęcia prowadzone są w dwu grupach: jedna dla osób sezonowo uprawiających jakiś rodzaj aktywności ruchowej i druga dla osób z deficytami zakresu ruchu i okresowymi dolegliwościami bólowymi.

Ćwiczenia rehabilitacyjne prowadzone w CZP nr 3- są tak prowadzone - aby zminimalizować dolegliwości bólowe, (zarówno w zmianach zwyrodnieniowych jak i po urazach, wypadkach i tym podobne). Prowadzimy także rehabilitację po operacjach stawów biodrowych 
i mastektomii.

Podczas zajęć możliwa jest zindywidualizowana modyfikacja treningu i zajęć rehabilitacyjnych. Każde zajęcia trwają 2 godziny lekcyjne i obejmują: ćwiczenia na przyrządach i trenażerach (30 minut), ćwiczenia grupowe z: laską gimnastyczną taśmą rehabilitacyjną, handelkami itp. (30 minut), zindywidualizowane ćwiczenia na karimatach 
(30 minut).

Ćwiczcie z nami- 6- osobowe grupy oraz miła atmosfera! Zaprasza Lilianna Bruszewska.