Powrót do strony głównej Grafik zajęć

Rozkład zajęć

Pracownia

dzień

godzina

Grupa (wiek)

Osoba prowadząca

Zespół "STONOGA"

poniedziałek

15:30 – 16:15

Grupa 1 (4 – 5), taniec

Marta Świątecka,

Elżbieta Kozowicz – Sobczak, Justyna Stopnicka

15:30 – 16:15

Grupa 2 (5 – 7), technika ruchu

16:15 – 17:00

Grupa 2 (5 – 7), taniec

16:15 – 17:00

Grupa 3 (7 – 10), technika ruchu

17:00 – 17:45

Grupa 3 (7 – 10), taniec

17:45 – 19:15

Grupa 4 (10+), taniec

wtorek

15:30 – 16:15

 

Grupa 1 (4 – 5),

Grupa 2 (5 – 7) zajęcia wokalne

16:15 – 17:00

Grupa 3 (7 – 10),

Grupa 4 (10+) zajęcia wokalne

środa

15:30 – 16:15

Grupa 1 (4 – 5), taniec

16:15 – 17:00

Grupa 2 (5 – 7), taniec

16:15 – 17:00

Grupa 3 (7 – 10), akrobatyka

17:00 – 17:45

Grupa 3 (7 – 10), taniec

17:00 – 17:45

Grupa 4 (10+), akrobatyka

17:45 – 19:15

Grupa 4 (10+), taniec

czwartek

15:30 – 16:5

Grupa 1 (4 – 5), Grupa 2 (5 – 7), umuzykalnienie i rytmika

Zespół Tańca Współczesnego "KONTRA"

Poniedziałek

16.15 - 17.50

Grupa 1 (10 -13)

Beata Budzewska

17.55 - 19.40

Grupa 2 (14-19)

Piątek

16.50 – 17.25

Grupa 1 (10 -13)

17.30 - 18.15

Grupa 1 i 2

18.20- 19.45

Grupa 2 (14-19)

DANCE MA SENS - mix taneczny

Wtorek

15.30 - 16.15

16.15 - 17.00

Grupa początkująca (5 - 6)

Justyna Stopnicka

17.00 - 18.30

Grupa średnio-zaawansowana (7-11)

18.30 - 19.15

Grupa Zaawansowana (11-15)

Środa

16.15 - 17.00

Grupa średnio-zaawansowana (7-11)

17.00 - 17.45

Grupa Zaawansowana (11-15)

Czwartek

16.15 - 17.00

Grupa początkująca (5 - 6)

17.00 - 18.30

Grupa średnio-zaawansowana (7-11)

Pracownia plastyczna „INDYGO”

poniedziałek

16:00 – 16:45

16:45 – 17:30

Grupa I (8-10)

 

Ewa Chłód

 

17:30 – 18:15

18:15 – 19:00

Grupa II (9-13)

wtorek

16:00 – 16:45

16:45 – 17:30

Grupa I (5-6)

 

 

17:30 – 18:15

18:15 – 19:00

Grupa II (7-10)

środa

16:00 – 16:45

16:45 – 17:30

Grupa I (5-6)

 

 

17:30 – 18:15

18:15 – 19:00

Grupa II (7-10)

czwartek

8:00 – 10:45

Świetlica plastyczna (szk. podst.)

piątek

8:00 – 10:45

Świetlica plastyczna (szk. podst.)

Pracownia muzyczna - nauka gry na gitarze i ukulele

wtorek

15:55 – 16:40

Grupa początkująca (15-17)

Przemysław Pogocki

16:45 – 17:30

Grupa średnio-zaawansowana (10 - 14)

17:35 – 18:20

Grupa średnio-zaawansowana (10 - 14)

18:25 – 19:10

Grupa początkująca (9 - 10)

19:15 – 20:00

Grupa średnio-zaawansowana (9 - 10)

środa

16:45 – 17:30

Grupa zaawansowana (liceum)

17:35 – 18:20

Grupa początkująca (10 - 14)

18:25 – 19:10

Grupa średnio-zaawansowana (10 - 14)

19:15 – 20:00

Grupa początkująca (10 - 14)

Pracownia muzyczna - nauka gry na instrumentach klawiszowych

wtorek

15.15 - 17.30

9-14

Piotr Matula

piątek

15.15 -18.15

sobota

11.00 - 12.30

Studio piosenki

wtorek

17:00 – 19:15

12+

Elżbieta Kozowicz - Sobczak

czwartek

17:00 – 19:15

piątek

15:30 – 17:30

Pracownia Edukacji Przedszkolnej "RADOSNE CHWILKI"

Poniedziałek

9:00 – 12:00

4 - 6

Anna Rosłaniec

wtorek

9:00 – 12:00

środa

9:00 – 12:00

czwartek

9:00 – 12:00

piątek

9:00 – 12:00

Rytmika po angielsku” - nauka języka dla przedszkolaków

poniedziałek

16:00- 16.45

grupa początkująca (3- 4)

Agnieszka Szymczak

17:00 - 17.45

grupa średnio-zaawansowana (4- 5)

wtorek

14:30 - 15.15

grupa początkująca (3- 4)

15:30- 16.15

grupa średnio-zaawansowana (3- 4)

16:30- 17.15

grupa średnio-zaawansowana (4- 6)

czwartek

14:30- 15.15

grupa początkująca (3- 4)

15:30- 16.15

grupa średnio-zaawansowana (3- 4)

16:30- 17.15

grupa średnio-zaawansowana (4- 6)

Sekcja Karate I

poniedziałek

17:00 – 18:30

Grupa średnio-zaawansowana (10-14)

Ewa Lewandowska

18:30 – 20:00

Grupa zaawansowana (12+)

wtorek

8:00 – 9:30

Akrobatyka (7-12)

środa

15:30 -16:15

Grupa przedszkolna (5-7)

16:15 – 17:00

Akrobatyka (STONOGA)

17:00 – 17:45

Grupa początkująca (7-10)

17:45 – 18:30

Akrobatyka (12+)

18:30 – 20:00

Grupa zaawansowana (12+)

czwartek

15:30 -16:15

Grupa przedszkolna (5-7)

16:15 – 17:00

Grupa początkująca (7-10)

17:00 - 18:30

Grupa średnio-zaawansowana (10-14)

18:30 – 19:15

Akrobatyka (12+)

Sobota (przygotowanie do zawodów 2x/mies.)

10:00 – 11:30

Grupa zaawansowana (12+)

11:30 – 13:00

Grupa średnio-zaawansowana (10-14)

Sekcja Karate II

wtorek

16:15 – 17:00

Grupa naborowa (7+)

Joanna Kluska



17:50 – 18:35

Grupa zaawansowana młodsza (7+)

18:40 – 20:15

Grupa zaawansowana starsza (7+)

piątek

16:15 – 17:00

Grupa naborowa (7+)



17:50 – 18:35

Grupa zaawansowana młodsza (7+)

18:40 – 20:15

Grupa zaawansowana starsza (7+)

Sobota



10:20 – 11:05

Grupa początkująca (7+)



Fitness

wtorek

19:15 – 20:00

12+

Justyna Stopnicka

środa

17:45 – 18:30

piątek

16:15 – 18:30

Gimnastyka rehabilitacyjna

poniedziałek

16:30 – 18:30

12+

Lilianna Bruszewska

wtorek

9:30 – 11:00

środa

16:30 – 19:30

czwartek

9:30 – 12:00

16:30 – 19:30

piątek

9:30 – 11:00

Pracownia komputerowa, grafiki i fotografii cyfrowej

poniedziałek

14.30-15.15

Początkujący (9-15)

Mirosława Tomalik

15.15-16.00

grafika (9-15)

16.05-16.50

zaawansowani (9-15)

16.50-17.35

zaawansowani (9-15)

17.40-18.25

zaawansowani (9-15)

Środa

15.15-16.00

Początkujący (9-15)

16.05-16.50

początkujący (9-15)

16.50-17.35

grafika (9-15)

17.40-18.25

grafika (9-15)

Terapia pedagogiczna

wtorek

15:00-16:00

6-10

Beata Detmer

16:00-17:00

17:00-18:00

18:00-19:00

czwartek

14:30-15:30

6-10

15:30-16:30

16:30-17:30

Pracownia języka angielskiego

poniedziałek

15:00 – 15:45

kl. VIII

Ewa Rosłonek

16:00 – 17:30

kl. VII

wtorek

14:00 – 15:30

kl. IV

15:30 – 17:00

kl. VI

17:00 – 18:30

kl. II liceum

Pracownia filmowa

wtorek

17:15

grupa początkująca (8- 15)

Agnieszka Szymczak

18:15

grupa średnio-zaawansowana (8-15)

czwartek

17:15

grupa początkująca (8-15)

18:15

grupa średnio-zaawansowana (8-15)

Sobota (jedna w mies.)

9:30

2 godzinne warsztaty dla grupy początkującej i średnio-zaawansowanej