Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Powrót do strony głównej Fitness

Zajęcia prowadzone są dla dorosłych i młodzieży. Program ćwiczeń dostosowany jest do potrzeb i możliwości uczestników. 
Zakres proponowanych ćwiczeń obejmuje takie zagadnienia jak:
stretching, aerobic, TBC, ćwiczenia siłowe, rozciągające, wzmacniające, oddechowe, relaksacyjne oraz ćwiczenia na dostępnych przyrządach.

 

Najnowsze badania potwierdzają tezę o wydłużaniu się ludzkiego życia w XXI wieku. Aby długości życia towarzyszyła jakość i radość z tego faktu należy dbać o psychosomatykę w ujęciu holistycznym.

Zajęcia w naszej placówce oferują szeroką gamę różnorodnych ćwiczeń, zarówno indywidualnie dopasowanych do oczekiwań i potrzeb, ćwiczeń na przyrządach i trenażerach umożliwiających zaspokojenie wielu potrzeb osób, które zechcą skorzystać z naszej bogatej oferty.

W CZP nr 3 zarówno osoby uprawiające sport wyczynowy, oraz ci którzy uprawiają sport rekreacyjnie jaki i znaczna rzesza, która dopiero podjęła decyzję ważną dla swojego rozwoju psychosomatycznego o rozpoczęciu gimnastyki stricte rekreacyjnej- znajda u nas możliwość poprawienia kondycji, statyki ciała, jego proporcji i dostosowania wagi do zadowalającego przedziału BMI.