Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Powrót do strony głównej Nauka gry na gitarze

Zajęcia odbywają się w małych grupach, co umożliwia indywidualną pracę z każdym uczestnikiem. W systemie nauczania uwzględnia się każdy stopień zaawansowania i upodobania ucznia począwszy od akompaniamentu gitarowego do piosenek, poprzez grę klasyczną, elementy techniki gry na gitarze elektrycznej aż do podstaw improwizacji bluesowej i jazzowej. Można też kształcić się w grze na gitarze basowej i warr guitar.

Na zajęcia nauki gry na gitarze zapraszamy dzieci i młodzież od 9 lat.

Zajęcia prowadzą Przemysław Pogocki i Tomasz Maryniak.

 

Gitara to coś więcej niż instrument. Jej ogromna popularność powoduje, że stała swoistym fenomenem – symbolem poezji, wolności, buntu, młodości....

Tego fenomenu nie sposób wyjaśnić, natomiast można przytoczyć w kilku słowach szereg zalet tego instrumentu:

Na gitarze można wykonywać zarówno polifonię Bacha, jak i popularne piosenki „ogniskowe”, klasyczne sonatiny i muzykę rockową. W każdym przypadku gitara brzmi naturalnie i świeżo.

Jest wiele szkół gry na gitarze. Systematyczność ćwiczeń jest podstawą, jednak gitara zrywa ze stereotypem żmudnych wprawek, a uczeń może wybrać własną ścieżkę i styl.

Gitara może towarzyszyć swojemu właścicielowi wszędzie i nie potrzebuje skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych., a popularne „pudło” można nabyć za bardzo niewygórowaną cenę!