Powrót do strony głównej Kadra

Ewa Lewandowska

Sekcja Karate Shotokan
"Radosne Chwilki"


Absolwentka Wychowania Fizycznego na UŁ, posiada stopień mistrzowski II DAN, trener II klasy Karate Shotokan, Sędzia Krajowy World Karate Federation, Sędzia Międzynarodowy Eastern Shotokan Karate Association, instruktor gimnastyki sportowej, karate, pływania, gimnastyki korekcyjnej, Fitness.Małgorzata Bastek

LogopediaLilianna Bruszewska

Fitness
Gimnastyka rehabilitacyjna


Absolwentka Kulturoznawstwa na UŁ oraz Terapii ruchowej w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej w Łodzi, instruktor tańca I kategorii. Posiada certyfikat Wyższej Szkoły Humanistyczno Ekonomicznej w zakresie choreo - i muzykoterapii.
Beata Budzewska

"KONTRA"


Absolwentka Pedagogiki opiekuńczej w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, instruktor tańca  I kategorii.
Ewa Chłód

Plastyka
Organizacja imprez


Ukończyła Wydział Artystyczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, studia podyplomowe Arteterapia na AHE w Łodzi, kurs kwalifikacyjny grafiki komputerowej.
Beata Detmer

Terapia Pedagogiczna


Absolwentka Pedagogiki wczesnoszkolnej i Bibliotekoznawstwa na WSP w Kielcach oraz Pedagogiki korekcyjnej na UŁ, ukończyła kursy kwalifikacyjne zakresu glottodydaktyki i kinezjologii edukacyjnej.
Joanna Kluska

Sekcja Karate Shotokan"


Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, instruktor karate 1 kyu.

Elżbieta Kozowicz - Sobczak

Studio piosenki
"STONOGA"
Zespół teatralno - recytatorski


Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Kompozycji, Teorii Muzyki i Rytmiki. Korepetytor i aktor z kilkunastoletnim stażem w Teatrze im. Stefana Jaracza i w Teatrze Pinokio w Łodzi. Współpracuje z Wydziałem Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi.Tomasz Maryniak

Dyrektor
Nauka gry na gitarze
Zespoły muzyczne


Ukończył Pedagogikę w zakresie wychowania muzycznego na UŁ oraz studia podyplomowe Mediacja Społeczna na UŁ. Pracownik CZP 3 od 1995, dyrektor od 2006.  Aktywny na łódzkiej scenie muzycznej.
Piotr Matula

Nauka gry na instrumentach klawiszowych
"Radosne Chwilki"


Ukończył Pedagogikę w zakresie wychowania muzycznego na UŁ, muzyk Filharmonii Łódzkiej. Aktywny na łódzkiej scenie muzycznej, tworzy muzykę do zajęć terapeutycznych, przedstawień teatralnych oraz zespołów i projektów etnicznych i elektroakustycznych.
Przemysław Pogocki

Nauka gry na gitarze,
zespoły muzyczne

Absolwent słynnego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej w Katowicach. Uznany gitarzysta jazzowy i banjoista.

Współpracował z wieloma wybitnymi muzykami i zespołami, między innymi: Asocjacja Hagaw i Andrzej Rosiewicz, Krystyna Giżowska, Big Band Radia Jazz i Zbigniew Namysłowski, Marcin Masecki, Łukasz Poprawski, Armen Karapetian czy Paweł Samochin.

Zarówno jako artysta jak i pedagog poszukuje nowych dróg, dzięki czemu jest szczególnie lubiany przez buntowniczą z natury młodzież. Nie stroni od eksperymentów artystycznych takich jak udział w programie Mam Talent z Absurdalną Orkiestrą ze Szkoły Muzycznej w Kutnie, która gwizdała V Symfonię Beethovena!


Vanessa Rogowska

Pracownia Edukacji Przedszkolnej "Radosne Chwilki"


Wokalistka. Śpiewa jako freelancer chorał gregoriański, muzykę klasyczną i gospel. Obecnie w Łódzkim Chórze Teatralnym VERDIANA przy Teatrze Wielkim w ŁodziPisze do Jazz Forum; należy do redakcji magazynu Presto i JazzPRESS. Jako redaktor skupia się na funkcjonowaniu muzyki w obszarze psychicznym, psychologicznym , duchowym czy społecznym artysty i odbiorcy.Pedagog, terapeuta, dziennikarz muzyczny. Ukończyła Studium Animatorów Kultury w Ciechanowie, kierunek – Taniec, zakończone przyznaniem stypendium Ministra Kultury i Sztuki ( 1997 rok ). Kontynuowała naukę na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika Społeczno – Wychowawcza. Następnie Arteterapię w Instytucie Ericksonowskim w Łodzi. Terapeuta stowarzyszony w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, którego głównym założeniem jest praca na zasobach i mocnych stronach klienta. W ramach obranego nurtu psychoterapeutycznego jest ambasadorem międzynarodowego programu terapeutycznego dr. Bena Furmana ( Helsinki Brief Therapy Institute ) do pracy z dziećmi i rodzicami: Dam radę / Jestem z Ciebie dumny ( Kids Skills / I`m Proud of You ). Systematycznie uczestniczy w szkoleniach poszerzających umiejętności psychoterapeutyczne w pracy z dziećmi i rodzicami
(psychoterapia rodzinna - Instytut Ericksonowski, Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii itp.). Pracuje z dziećmi  w wieku przedszkolnym o zróżnicowanych i specjalnych potrzebach. W pracy korzysta także ze sztuki jako naturalnej formy ekspresji , która integrująco rozładowuje napięcia małego dziecka.

 


Anna Rosłaniec

Kierownik działu CZP 3
Pracownia Edukacji Przedszkolnej "Radosne Chwilki"


Absolwentka UŁ na kierunkach: Nauczanie początkowe, Ekologia i ochrona środowiska, Edukacja przyrodnicza, oraz WSP w Łodzi na kierunku Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne.
Ewa Rosłonek

Doskonalenie Języka Angielskiego


Absolwent Filologii angielskiej na UŁ, pedagog z długoletnim doświadczeniem.

 

 Justyna Stopnicka

Taniec Hip-Hop
"STONOGA"

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, Wydziału Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystycznej.  Muzykoterapeuta, pedagog, instruktor tańca hip-hop. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w zespole „Czarne stopy”, edukację taneczną kontynuowała u Radosława Stępniaka.  Brała udział w projektach: „Laboratorium ruch - rytm - przestrzeń - improwizacja", "Cztery Żywioły", Projekt "MY". Kontynuuje swoją pasję jako członek GrUpy SKłaD, szkoli się u choreografów takich jak: R. Stępniak, Lee Daniels, Tony Czar,  Joao Assuncao, Louis Warning,  Moncell Durden, Nathan Gordon, Gabriel Francisco, Sweet Fly, Lieb. J Enrich. Fascynuje ją improwizacja ruchowa, którą rozwija na warsztatach u J. Owczarka, K. Skolimowskiego, D. Lorenca, A. Ścibor, itd.  Prowadzi warsztaty z muzykoterapii dla osób niepełnosprawnych.


Marta Świątecka

"STONOGA"

Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi, Wydział Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystycznej, Sekcja Rytmiki. Laureatka wyróżnienia w II Konkursie Kompozytorskim - region łódzki za kompozycję na dwa fortepiany „Powitanie wiosny”. Twórczyni choreografii m. in. do „Utworu na sześć kontrabasów” F. Proto i „Tańca Węgierskiego nr 1” J. Brahmsa. Uczestniczka seminariów i sesji naukowych poświęconych choreografii, muzyce i rytmice w Dreźnie, Łodzi, Poznaniu, Lublinie. Doświadczony pedagog - jako choreograf pracowała z wieloma zespołami dziecięcymi na terenie Łodzi.


 

Mirosława Tomalik

Pracownia Komputerowa
Organizacja imprez


U