Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Powrót do strony głównej Nasze osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2016/17

Pracownia

Rodzaj konkursu, przeglądu

Osiągnięcia

DzZA „Stonoga”

Wojewódzki Konkurs Piosenki I Tańca

“Aleksandrowska Wiosna”

Grupa IV – I miejsce

Przegląd działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej „Konfrontacje 2017

Grupa IV – II miejsce

Karate

Ewa Ambroszczyk

VII International Champion Cup

22.10.2016 r. Łódź

II miejsce Tymoteusz Ogiński kata indywidualne

Udział:

Jakub Makowski,
Mateusz Herszel,
Hubert Małas,
Mateusz Król,
Rafał Herczyński,
Wiktor Swiniarski,
Michał Zając,
Piotr Graczyk,
Patryk Rubisz,
Piotr Karliński.

Międzynarodowy Turniej Karate  Puchar Gór Opawskich

12.11.2016 Prudnik

III miejsce kata drużynowe
Rafał Herczyński,
Wiktor Swiniarski,
Michał Zając.

Udział:

Bartosz Karliński

XVIII Cuprum Cup International Karate WKF Polish Open

18.11.2016 Legnica

Udział:

Bartosz Karliński

IV Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Karate

10.12.2016 Łódź

II miejsce kata indywidualne Bartosz Karliński

III miejsce kata indywidualne Wiktor Swiniarski

III miejsce kata indywidualne Mateusz Król

III miejsce kata indywidualne Piotr Karliński

Udział:

Jakub Makowski,
Michał Zając,
Patryk Leśniewski,
Mateusz Herszel,
Tymoteusz Ogiński.

IV Okręgowy Turniej Karate Shotokan w ramach Dziecięcej Ligii Karate Shotokan

Łódź 11.02.2017

III miejsce Ogiński Aleksander kata indywidualne początkujących - 7 lat i młodsi – chłopcy

II miejsce Lis Tomasz  kata indywidualne początkujących – 8 - 10 lat – chłopcy

IV miejsce Zajder Jan kata indywidualne początkujących – 8 - 10 lat – chłopcy

II miejsce Stankiewicz Emilia kata indywidualne początkujących - 7 lat i młodsze – dziewczęta

IVmiejsce Miązek Karina kata indywidualne początkujących - 7 lat i młodsze – dziewczęta

II miejsce Lewandowska Zuzanna kata indywidualne początkujących – 8 lat – dziewczęta

I miejsce Kuźnicki Konstanty fantom –7 lat i młodsi - chłopcy

III miejsce Chylak Hubert fantom –7 lat i młodsi - chłopcy

III miejsce Borowski Aleksy fantom –7 lat i młodsi - chłopcy

I miejsce Stankiewicz Emilia fantom –7 lat i młodsze - dziewczęta

I miejsce Miązek Karina fantom –7 lat i młodsze - dziewczęta

III miejsce Łukasik Agata fantom –7 lat i młodsze - dziewczęta

I miejsce Makowski Jakub fantom –8 - 9 lat - chłopcy

II miejsce Ogiński Tymoteusz fantom –8 - 9 lat - chłopcy

III miejsce Zajder Jan fantom –8 - 9 lat - chłopcy

III miejsce Herszel Mateusz fantom –8 - 9 lat - chłopcy

I miejsce (Makowski Jakub, Herszel Mateusz, Ogiński Tymoteusz)

kata drużynowe – 10 lat i młodsi – chłopcy

I miejsce (Zając Michał, Herczyński Rafał, Swiniarski Wiktor)

kata drużynowe – 11 – 13 lat – chłopcy

I miejsce (Leśniewski Patryk, Król Mateusz, Karliński Piotr)

kata drużynowe – 11 – 13 lat – chłopcy

I miejsce Karliński Piotr kihon ippon kumite – 10-11 lat – chłopcy

II miejsce Jurek Mateusz kihon ippon kumite – 10-11 lat – chłopcy

III miejsce Małas Hubert kihon ippon kumite – 10-11 lat – chłopcy

III miejsce Król Mateusz kihon ippon kumite – 10-11 lat – chłopcy

I miejsce  Ogiński Tymoteusz kata indywidualne – 8 - 9 lat – chłopcy

II miejsce Makowski Jakub kata indywidualne – 8 - 9 lat – chłopcy

I miejsce   Herczyński Rafał kata indywidualne – 10 - 11 lat – chłopcy

II miejsce Król Mateusz kata indywidualne – 10 - 11 lat – chłopcy

III miejsce Karliński Piotr kata indywidualne – 10 - 11 lat – chłopcy

IV miejsce Małas Hubert kata indywidualne – 10 - 11 lat – chłopcy

I miejsce Swiniarski Wiktor kata indywidualne – 10 - 11 lat – chłopcy

II miejsce Leśniewski Patryk kata indywidualne – 10 - 11 lat – chłopcy

III miejsce .Zając Michał kata indywidualne – 10 - 11 lat – chłopcy

I miejsce Leśniewski Patryk - ippon shobu kumite – 12 – 13 lat – chłopcy

II miejsce Swiniarski Wiktor  ippon shobu kumite – 12 – 13 lat – chłopcy

Ogólnopolski Turniej Karate Mazovia Cup

01.04.2017

II miejsce Bartosz Karliński kata indywidualne

II miejsce Jakub Makowski Kata indywidualne

III miejsce Jakub Makowski fantom

Udział:

Wiktor Swiniarski, Michał Zając, Piotr Karliński, Patryk Leśniewski, Mateusz Herszel.

V Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan

13.05.2017 Suchy Las

III miejsce Aleksander Ogiński - kihon

I miejsce Tymoteusz Ogiński kata indywidualne

II miejsce Tymoteusz Ogiński tor przeszkód

I miejsce Tymoteusz Ogiński fantom

II miejsce Wiktor Swiniarski kata indywidualne

III miejsce Kata drużynowe ( Michał Zając, Wiktor Swiniarski, Piotr Karliński)

III miejsce Piotr Karliński kata indywidualne

IV Super Puchar Dziecięcej Ligii Karate Shotokan

13.05.2017 Suchy Las

I miejsce Tymoteusz Ogiński kata indywidualne

II miejsce Tymoteusz Ogiński fantom

Międzynarodowy Turniej Karate WKF

27.05.2017

Pleszew

II miejsce Bartosz Karliński kata indywidualne


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF strefa C

10.06.2017 r

Borzęcin Duży

III miejsce Wiktor Swiniarski kata indywidualne

III miejsce Piotr Karliński kata indywidualne


VIII Puchar Mazowsza Karate WKF

10.06.2017 r

Borzęcin Duży

I miejsce Kata drużynowe ( Michał Zając, Wiktor Swiniarski, Rafał Herczyński)

III miejsce Wiktor Swiniarski kata indywidualne

III miejsce Piotr Karliński kata indywidualne

I miejsce Bartosz Karliński kata indywidualne

I miejsce Tymoteusz Ogiński kata indywidualne

III miejsce Tymoteusz Ogiński fantom

Karate

Joanna Kluska

Okręgowy Turniej Karate „Shotokan”
Łódź 2017

Sanigórska Dominika –III m. kata ind.

Aleksander Kornatowski - III m. kata ind.

Gitara

Przemek Pogocki

IX Wojewódzki Przegląd Młodych Instrumentalistów

III m-ce w kategorii zespoły, gimnazja-ponadgimnazjalne

Plastyka

Ewa Chłód

Przy wigilijny stole- Konkurs Plastyczny
SP nr 19

I miejsce Julita Czyżewska

Konkurs Walentynkowy
SP nr 19

III miejsce   Pola Zawitowska
Wyróżnienie:
Nina Dudek,
Marta Kotarska

Konkurs Plastyczny

„Moje wymarzone wakacje”

Przedszkole nr 154

I miejsce- Hanna Wilk

Pracownia Komputerowa, grafiki
i fotografi cyfrowej

Mirosława Tomalik

Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej pn. W odcieniach bieli” ogłoszonym przez MDK we Wrocławiu

Marta Wieteska – udział

Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej na Plakat reklamujący walory przyrodnicze województwa łódzkiego

- Marysia Jaros – III miejsce
- Marta Wieteska – III miejsce
- Bartosz Łężniak - wyróżnienie

Zespół tańca „Kontra”

Beata Budzewska

Aleksandrowska Wiosna 2017

Anna Witczak-Szumska – II nagroda w kat. Taniec solowy

Kontra Junior-wyróżnienie

Przegląd działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej „Konfrontacje 2017

Anna Witczak-Szumska – wyróżnienie w kat. Taniec solowy

Kontra Junior-wyróżnienie

Kontra-wyróżnienie

Studio Piosenki

Elżbieta Kozowicz-Sobczak

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej

Maria Zdziechowska - wyróżnienie

 

 

ROK SZKOLNY 2015/16


Pracownia

Rodzaj konkursu, przeglądu

Osiągnięcia

Karate

Ewa Ambroszczyk

Międzynarodowy Turniej Karate Champion Cup

Łódź 17.10.2015

III miejsce Rafał Herczyński kata indywidualne

Udział:

Daniel Kałużny

Wiktor Swiniarski

Michał Zając

Bartosz Karliński

Arkadiusz Karasiński

Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny w Karate Shotokan

Lublin 14.11.2015

I miejsce Rafał Herczyński kata drużynowe

I miejsce  Arkadiusz Karasiński  Kihon Ippon Kumite

II miejsce  Arkadiusz Karasiński tor przeszkód

II miejsce  Arkadiusz Karasiński Kata indywidualne

II miejsce  Arkadiusz Karasiński,Wiktor Swiniarski, Michał Zając - kata drużynowe

II miejsce Wiktor Swiniarski  Kihon Ippon Kumite

III miejsce Wiktor Swiniarski  Kata indywidualne

III miejsce Michał Zając Kihon Ippon Kumite

III miejsce Rafał Herczyński– kata

Międzyszkolny Turniej Karate Szkół Podstawowych

Łódź 03.12.2015

II miejsce Justyna Karasińska fantom

III miejsce Arkadiusz Karasiński kumite indywidualne

III miejsce Rafał Herczyński kumite indywidualne

Udział: Patryk Leśniewski kumite indywidualne

Otwarte Mistrzostwa Łodzi

Łódź 12.12.2015 r.

III miejsce Arkadiusz Karasiński  kata indywidualne

Udział:

Rafał Herczyński

Wiktor Swiniarski

Michał Zając

Damian Barbura

Bartosz Karliński

Cezary Izydorczyk

Jakub Kaszycki

Marta Dziubek

III OKRĘGOWY TURNIEJ KARATE – DO SHOTOKAN

Łódź 06.02.2016

I miejsce: Wojciech Garbacz kata indywidualne

II miejsce: Hubert Chylak kata indywidualne

III miejsce: Dawid Nowak, Wiktor Kasprzak kata indywidualne

I miejsce: Hubert Chylak fantom

II miejsce: Oliwier Brożyński fantom

III miejsce: Dawid Nowak, Wojciech Garbacz fantom

I miejsce: Justyna Karasińska kata indywidualne

III miejsce: Sasha Gołowińska, Emilia Stankiewicz kata indywidualne

I miejsce: Justyna Karasińska fantom

II miejsce: Sasha Gołowińska fantom

III miejsce: Emilia Stankiewicz fantom

I miejsce: Tymon Ogiński kata indywidualne

III miejsce:Patryk Rubisz kata indywidualne

II miejsce: Tymon Ogiński fantom

II miejsce: Mikołaj Grzybowski kata indywidualne

III miejsce: Aleksander Lichański fantom

II miejsce: Marta Dziubek kata indywidualne

II miejsce: Marta Dziubek  fantom

III miejsce: Justyna Jurek kata indywidualne

II miejsce: Justyna Jurek fantom

II miejsce: Mateusz Jurek kata indywidualne
III miejsce: Mikołaj Podrażka kata indywidualne

III miejsce: Mateusz Jurek, Mikołaj Podrażka - fantom

II miejsce: Klaudia Szczęsna kata indywidualne

III miejsce: Maja Morawiec kata indywidualne

II miejsce: Maja Morawiec fantom

III miejsce: Klaudia Szczęsna fantom

I miejsce: Wiktor Swiniarski kata indywidualne

II miejsce: Rafał Herczyński kata indywidualne

III miejsce: Piotr Karliński,Michał Zając kata indywidualne

I miejsce: Rafał Herczyński fantom

II miejsce: Wiktor Swiniarski fantom

III miejsce: Mateusz Król fantom

I miejsce: Marcin Grzelak kata indywidualne

II miejsce: Cezary Izydorczyk kata indywidualne
II miejsce: Cezary Izydorczyk fantom

Ogólnopolski Turniej Karate Mazovia Cup 23.04.2016 Chynów

I miejsce Jakub Makowski fantom
II miejsce Jakub Makowski kata indywidualne
II miejsce Mateusz Herszel fantom
III miejsce Tymoteusz Ogiński kata indywidualne
III miejsce Tymoteusz Ogiński fantom

VII Puchar Mazowsza Karate WKF 14.05.2016 Borzęcin

I miejsce Tymoteusz Ogiński kata indywidualne
II miejsce Jakub Makowski, Mateusz Herszel, Tymoteusz Ogiński  kata drużynowe
III miejsce Justyna Karasińska kata indywidualne
III miejsce Justyna Jurek kata indywidualne
III miejsce Tymoteusz Ogiński fantom
III miejsce Justyna Jurek fantom

Mistrzostwa Młodzika 14.05.2016

Borzęcin

III miejsce Arkadiusz Karasiński  kata ind.
III miejsce Wiktor Swiniarski kata ind.
V miejsce Michał Zając kata ind.
V miejsce Wiktor Swiniarski kumie
VII miejsce Patryk Leśniewski kata ind.
VII miejsce Patryk Leśniewski kumite

IV Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan 05.06.2016 Suchy Las

I miejsce Tymoteusz Ogiński tor przeszkód
I miejsce Jakub Makowski tor przeszkód
I miejsce Tymoteusz Ogiński fantom
III miejsce Patryk Leśniewski kumite indywidualne
III miejsce Piotr Karliński kata ind.
IV miejsce Tymoteusz Ogiński kata indywidualne
III miejsce Rafał Herczyński Michał Zając, Arkadiusz Karasiński kata drużynowe
III miejsce Jakub Makowski, Mateusz Herszel,
Tymoteusz Ogiński  kata drużynowe

II Super Puchar Dziecięcej Ligii Karate Shotokan 05.06.2016 Suchy Las

III miejsce  Wiktor Swiniarski kata indywidualne
III miejsce Rafał Herczyński kata ind.


Puchar Polski w Karate Shotokan 05.06.2016 Suchy Las

Udział:: Bartosz Karliński

Karate

Joanna Kluska

III OKRĘGOWY TURNIEJ KARATE – DO SHOTOKAN

Łódź 06.02.2016

-Kata ind. Dz. 7 lat i mł.

III-mce Gołowińska Aleksandra

- Kumite (fantom) ind. Dz.7 lat i mł.

II-mce Gołowińska Aleksandra

-Kata ind. Dz. 8-9 lat

II m-ce Pietrzak Julia

- Kumite (fantom) ind. Dz.8-9 lat

III m-ce Pietrzak Julia

- Kata ind. Chł . 8-9 lat

III m-ce Tomassi Jakub

- umite (fantom) ind.Chł.8-9 lat

II m-ce Sobczak Adrian

- Kata ind. Dz.10-11 lat

I-mce Kowalska Julia

- Kumite (fantom) ind. Dz. 10-11 lat

I-mce Kowalska Julia


Gitara

Przemek Pogocki

Projekt Operowy
w Państwowej Szkole Muzycznej w Kutnie

Udział Bartosza Karlińskiego i Justyny Wieteskej

Plastyka

Ewa Chłód

Emocje- Konkurs Plastyczny ogłoszony przez Pracownię Magenta

III m Zuzanna Graczyk

Królewskie pary - Konkurs Plastyczny ogłoszony przez MOS3

II m Martyna Grabska

Zespół Tańca
„KONTRA”

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej Konfrontacje
Łódź 2016

I m Kontra-Junior”

II m „Kontra”

Wyróżnienie Zuzanna Pałasz i Oliwia Szydłowska w kategorii duet taneczny

Wojewódzki Konkurs  Piosenki i Tańca
„Aleksandrowska Wiosna”
2016

III m „Kontra”

Studio Piosenki
Elżbieta Kozowicz-Sobczak

Wojewódzki Festiwal Muzyczny Dzieci i Młodzieży „Pięciolinia Marzeń”

Wyróżnienie Julita Czyżewska

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej Konfrontacje
Łódź 2016

Wyróżnienie Weronika Warchoł

Zespół „Stonoga”

Wojewódzki Konkurs  Piosenki i Tańca
„Aleksandrowska Wiosna”
2016

Wyróżnienie – grupa IV

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej Konfrontacje
Łódź 2016

Wyróżnienie – grupa IV

 

 

 

ROK SZKOLNY 2014/15

Pracownia

Rodzaj imprezy, konkursu, przeglądu

Osiągnięcia

Karate


Ewa Ambroszczyk


Otwarte Mistrzostwa
Lubelszczyzny w karate
Shotokan
9-11-2014


III m Herczyński Rafał – kata indywidualne

II m Jurek Mateusz – kata indywidualne

II miejsce Swiniarski Wiktor – kata indywidualne, III m – kata drużynowe

II m Sadowski Oliwier – kata indywidualne, III miejsce – kata drużynowe

II miejsce Zając Michał ­– kata indywidualne, III m – kata drużynowe, II miejsce – kumie

I m Karasiński Arkadiusz – kata indywidualne, I m kumie indywidualne, I m – tor sprawnościowy

Otwarte Mistrzostwa Łodzi

6.12.2014

II m Karasiński Arkadiusz – kata indywidualne

III m Julia Kałużna – kata indywidualne,

III m Herczyński Rafał – kata indywidualne

I m Piotr Karliński – kata indywidualne

II m Jurek Mateusz – kata indywidualne

III miejsce Swiniarski Wiktor – kata indywidualne

I m Sadowski Oliwier – kata indywidualne

Udział:

Daniel Kałużny - kata indywidualne

Michał Zając - kata indywidualne

Ogólnopolski Turniej Karate w Chynowie 28.03.2015

III m kata drużynowe: Arkadiusz Karasiński, Michał Zająć, Rafał Herczyński

Udział: Justyna Karasińska, Klaudia Szczęsna

Mistrzostwa Mazowsza

16.05.15

Udział: Cezary Izydorczyk



IV Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 17.05.2015

I m: Justyna Karasińska-Kumite

I m: Michał Zająć – Kihon Ippon Kumite

II m: Klaudia Szczęsna-Kata Indywidualne

II m: Rafał Herczyński-Kumite

III m: Justyna Karasińska – Kata indywidualne

III m: Wiktor Swinarski – Kihon Ippon Kumite

III m: Arkadiusz Karasiński – Kihon Ippon Kumie

III m: Maja Morawiec – Kihon Ippon Kumite

III m: Klaudia Szczęsna – Kihon Ippon Kumite

II m: Klaudia Szczęsna- Kata Indywidualne

I m: Justyna Karasińska – Kumie

IV m: Justyna Karasińska p Konkurencja sprawnościowa

IV m: Rafał Herczyński – konkurencja sprawnościowa

V m: Patryk Leśniewski – Kihon Ippon Kumite

VII m: Rafał Herczyński – Kata indywidualne


I Super Puchar Karate Shotokan 17.05.2015


I m: Arkadiusz Karasiński – Kihon Ippon Kumite

II m: Rafał Herczyński – kumie

III m: Maja Morawiec – kumie

III m: Michał Zając– Kihon Ippon Kumite

III m: Rafał Herczyński – kata indywidualne

III m: Justyna Karasińska – kumie

IV m: Arkadiusz Karasiński – kata indywidualne


Puchar Polski w Warce 29.05.2015

I m. kata drużynowe: Arkadiusz Karasiński, Wiktor Swiniarski, Michał Zająć

Udział:

Michał Zająć, Rafał Herczyński, Patryk Leśniewski, Arkadiusz Karasiński

IV Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Prudniku 13.06.2015

I m: Justyna Karasińska-Kumite

I m: Michał Zając - Kihon Ippon Kumie

III m: Wiktor Swiniarski - Kihon Ippon Kumie

Udział:

Rafał Herczyński, Justyna Jurek, Mateusz Jurek

Pracownia Muzyczna
Gitara


Zbigniew Fidos

Szkolny Konkurs Talentów

Gimnazjum nr 21

15.12.2014

Rafał Ściebura – zakwalifikowanie do finału Konkursu

Pracownia Plastyczna


Ewa Chłód

Pomóż zwierzętom zimą. Plakat

I miejsce Aleksander Wirowski

II miejsce Martyna Grabska

Kartka Walentynkowa

I miejsce Laura Kacak

Konkurs Koń-Jednorożec-Pegaz

I miejsce Zuzanna Graczyk

III miejsce  Julia Rozwadowska


Konkurs religijny

I miejsce Julita Czyżewska

Mix taneczny
Dance ma sens

Justyna Stopnicka-Chruściel

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej

„Konfrontacje” 2015



Wyróżnienie dla duetu Biało-Czarne

Studio Piosenki

Elżbieta Kozowicz-Sobczak

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej

„Konfrontacje” 2015

Emilia Męczyńska – wyróżnienie
w kategorii soliści  oraz duet wokalno-instrumentalny

ZA. Stonoga

Marta Świątecka

Elżbieta Kozowicz-Sobczak

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej

„Konfrontacje” 2015

Grupa III –wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Piosenki i Tańca „Aleksandrowska Wiosna 2015”

Grupa IV - II miejsce

 

ROK SZKOLNY 2013/14

Pracownia

Rodzaj imprezy, konkursu, przeglądu

Osiągnięcia


Karate

(Ewa Ambroszczyk)


Klubowy Turniej Karate Shotokan 
Łódź 15.02.2014 r.


I    m-ce  Patryk Leśniewski  kata ind.

I    m-ce  Patryk Leśniewski fantom

II    m-ce  Patryk Leśniewski konkurencja sprawnościowa

III m-ce  Damian Barbura – kata ind.

III m-ce  Oliwier Sadowski – kata ind.

III m-ce Cezary Izydorczyk – kata ind.

III m-ce Cezary Izydorczyk - fantom

III m-ce Cezary Izydorczyk - konkurencja sprawnościowa

III m-ce Michał Dyśko fantom

III m-ce Michał Dyśko konkurencja sprawnościowa

III m-ce Szymon Charkiewicz fantom

III m-ce Piotr Karliński - kata ind.

III m-ce Piotr Karliński - konkurencja sprawnościowa

III m-ce Rafał Herczyński - kata ind.

III m-ce Rafał Herczyński - fantom


Ogólnopolski Turniej Karate w Prudniku  03.05.2014 r.


Udział:
Arkadiusz Karasiński kata ind.


Międzynarodowy Turniej Karate  Bełchatów 17.05.2014 r.


III m-ce Arkadiusz Karasiński - kata ind.

Udział: Wiktor Swiniarski - kata ind.


Puchar Polski Warka 01.06.2014 r.


Udział:

Patryk Leśniewski,
Wiktor Swiniarski,
Arkadiusz Karasiński

Zespół Tańca Nowoczesnego
„KONTRA”

(Beata Budzewska)

Aleksandrowska Wiosna
Przegląd Zespołów Tanecznych


Kontra - II miejsce

Kontra (Junior) – III miejsce

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej
„KONFRONTACJE 2014”

Kontra - III miejsce

Kontra (Junior) – I miejsce

Zespół Artystyczny „STONOGA”

(Marta Świątecka, Justyna StopnicKa-Chruściel
Elżbieta Kozowicz-Sobczak)

Wojewódzki Konkurs Piosenki i Tańca

Aleksandrowska Wiosna 2014

Stonoga:
III grupa– III miejsce

IV grupa – wyróżnienie

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej
„KONFRONTACJE 2014”

Stonoga:
III grupa– III miejsce

IV grupa – wyróżnienie

STUDIO PIOSENKI

(Elżbieta Kozowicz-Sobczak)

Wojewódzki Konkurs Piosenki „Miłosna Nuta III  - 2014”
MDK-Łódź-Górna

udział:

Julia Józefiak,
Diana Wolińska,
Emilia Męczyńska,

IV Wojewódzki Festiwal Muzyczny Dzieci i Młodzieży
„Pięciolinia Marzeń”

udział:

Emilia Męczyńska,
Justyna Wieteska

Marta Wieteska

Ogólnopolski Konkurs Piosenek „Kumak”

udział:

Marta Grzybowska,
Emilia Męczyńska

Wojewódzki Konkurs Piosenki i Tańca

Aleksandrowska Wiosna 2014

Marta Grzybowska - wyróżnienie

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej
„KONFRONTACJE 2014”

udział:
Marysia Kamińska
Marta Grzybowska
Emilia Męczyńska

Konkurs Piosenki

Łódź  łowi talenty”

udział:
Marta Grzybowska

Pracownia muzyczna

-instrumenty klawiszowe

(Piotr Matula)

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej
„KONFRONTACJE 2014”

III miejsce


Ogólnopolski Przegląd Muzyki Elektronicznej

Udział


Pracownia Plastyczna

(Sebastian Kularski)

Konkurs Plastyczny
”Podwodny Świat”

I miejsce

III miejsce

Konkurs Plastyczny „Ogrody Świata”

12 osób – udział

Konkurs Plastyczny „ W mojej głowie”

8 osób – udział

MIX  taneczny

dance ma sens

(Justyna Stopnicka-Chuściel)

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej
„KONFRONTACJE 2014”

II miejsce: Arika  Wiktorowicz
w kategorii Solo i duety

 

 

ROK SZKOLNY 2012/13

Pracownia

Rodzaj imprezy, konkursu, przeglądu

Osiągnięcia

Karate

(JOANNA KLUSKA)

24.11.2012
Ogólnopolski Turniej Karate Grot CUP 2012

7 uczestników
Kata indywidualne:
III m-ce Papis Sandra

III m-ce Kowalska Julia,

08.12.2012
Otwarte Mistrzostwa Łodzi Karate 2012

15 uczestników

Kata indywidualne :
III m-ce Papis Sandra                
III m-ce Dudra Natalia

Kata drużynowe : II m-ce

(Dudra Natalia, Owczarek Aleksandra, Kowalska Julia)

Karate

(EWA AMBROSZCZYK)

06.10.2012 Ogólnopolski Turniej Karate Champion Cup

udział:

Papis Wiktoria kata ind.

Karliński Bartosz – kata ind.

Karasiński Arkadiusz- kata ind.

21.10.2013 Mistrzostwa Polski Juniorów Goślina  Wielka

Udział: Bocheńska Daria – kata ind.

Białkowska Aleksandra – kata ind.

Sakson Filip – kumite ind.

10.11.2012 Grand Prix Łódź

udział:

Białkowska Aleksandra - kata ind.

Białkowski Szymon – kata ind.

Chocianowski Marcin – kata ind.

Sakson Filip – kumite ind.

Chocianowska Magda – kata ind. 5 miejsce:

Zaborowski Kacper – kata ind.

Karliński Bartosz – kata ind.

Karasiński Arkadiusz- kata ind.5 miejsce


17.11.2012 Turniej Karate w Legnicy Cuprum Cup

udział:

Karasiński Arkadiusz kata ind. 5 miejsce

Karliński Bartosz – kata ind.

01.12.2012 Callenge International Olimp

udział:

Biełkowski Szymon – kata ind.

Karliński Bartosz – III miejsce kata ind. Białkowska Aleksandra III miejsce kata ind.

Karasiński Arkadiusz III miejsce kata ind.

08.12.2012 Otwarte Mistrzostwa Łodzi

udział:

Karliński Bartosz II miejsce kata ind.

Karasiński Arkadiusz III miejsce kata ind.

Papis Wiktoria – III miejsce kata ind.

Białkowski Szymon – kata ind.

Ogólnopolski Turniej w Borzęcinie i Mistrzostwa Młodzika 06.04.13

III miejsce Magda Chocianowska kata indywidualne

IV miejsce  Marcin Chocianowski kata indywidualne

udział:

Michał Nawocki

Wiktoria Papis

Bruno Świętosławski

Puchar Polski w Warce  01.06.2013

udział:

Arkadiusz Karasiński – kata indywidualne

Kacper Zaborowski – kata indywidualne

Zespół Tańca Nowoczesnego
„KONTRA”

(Beata Budzewska)

XI Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie”

Głowno

październik 2012

udział

XIII ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych

Łódź

Listopad 2012

udział

Aleksandrowska Wiosna
Przegląd Zespołów Tanecznych

I miejsce

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej
„KONFRONTACJE 2013”

do 12 lat:  wyróżnienie
powyżej 12 lat: III miejsce

Pracownia plastyczna

(Sebastian Kularski)

Konkurs Plastyczny
”Podwodny Świat”

I miejsce

III miejsce

Zespół Artystyczny „STONOGA”

(Marta Świątecka, Justyna Stopnicja, Elżbieta Kozowicz-Sobczak)

Aleksandrowska Wiosna
Przegląd Zespołów Tanecznych

IV grupa – wyróżnienie

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej
„KONFRONTACJE 2013”

IV grupa – III miejsce

STUDIO PIOSENKI

(Elżbieta Kozowicz-Sobczak)

Wojewódzki Konkurs Piosenki „Miłosna Nuta”
MDK-Łódź-Górna

udział:

Julia Józefiak,
Diana Wolińska,
Emilia Męczyńska,

Wojewódzki Festiwal Muzyczny Dzieci i Młodzieży
„Pięciolinia Marzeń”

Jarosław Borkowski-III miejsce

udział:

Emilia Męczyńska,
Justyna Wieteska

Wojewódzki Konkurs
Piosenki i Tańca

Aleksandrowska Wiosna 2013

udział

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej
„KONFRONTACJE 2013”

Emilia Męczyńska- III miejsce
udział:
Aleksandra Szmagaj
Jarosław Borkowski

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Agnieszki Osieckiej
(Fundacja Okularnicy)

udział:
Jarosław Borkowski

RYTMIKA
PO ANGIELSKu

(Anetta Załęska)

Konkurs : Literowanie po angielsku
styczeń 2013

Julia Stawińska – I miejsce

Olimpu-konkurs języka angielskiego dla klas III
luty 2013

Natalia Duda i Anna Kaczyńska – kwalifikacja do II etapu wojewódzkiego


 

ROK SZKOLNY 2011/12

Pracownia

Rodzaj imprezy, konkursu, przeglądu

Osiągnięcia

Karate

(Joanna Kluska)

Otwarte Mistrzostwa Łodzi Karate

XII/2011

Kata indywidualne:
II m-ce Owczarek Aleksandra,

III m-ce Muszyński Mikołaj, Chochulski Filip, Wasilewski Dawid

Kata drużynowe:
III m-ce ( Bogutczak Jakub, Muszyński Mikołaj, Adamczyk Filip)


Puchar Prezesa ŁKKS

IV/2012

Kata indywidualne: I m-ce Papis Sandra, Sowa Mikołaj, Kowalska Julia, Trzciński Jan

II m-ce : Wasilewski Dawid, Karliński Piotr,

III m-ce: Ziąbka Jakub, Muszyński Mikołaj

Fantomy: II m-ce Wasilewski Dawid

Konkurencja sprawnościowa:

I m-ce Wasilewski Dawid, Kąsiel Michał,

II m-ce Papis Sandra, Muszyński Mikołaj,

Owczarek Eryk,

III m-ce Owczarek Aleksandra


Karate

(Ewa Ambroszczyk)

Puchar Polski

w Kaliszu    24.09.2011


Udział:

Benjamin Majewski – kata indywidualne


V  Międzynarodowy Turniej Grand Prix Bielsko-Biała Łódź 07.11.2010


Udział:

Bartosz Karliński – kata indywidualne

Szymon Białkowski – kata indywidualne


Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego Łódź 29.10.2011


Udział:

Anna Urbańska – kata indywidualne, kumite indywidualne


Otwarte Mistrzostwa Łodzi 10.12.2011


II m-ce Arkadiusz Karasiński- kata indywidualne;

II m-ce kata drużynowe
Benjamin Majewski, Bartosz Karliński, Marcin Chocianowski

III m-ce Martyna Sieradzka – kata indywidualne

Papis Wiktoria – kata drużynowe


Grand Prix  w Łodzi

(Puchar Świata)

04.03.2012

Udział: Anna Urbańska – kumite

Borzęcin Turniej Ogólnopolski

10.03.2012

3  miejsce Bartosz Karliński – kata ind.

3 miejsce  Bartosz Karliński – kumite fantom

3 miejsce Bartosz Karliński – kumite ind.

3 miejsce Arkadiusz Karasiński – kata ind.

Turniej o Puchar Prezesa

ŁKKS

21.04.2012

1 miejsce Marcin Chocianowski  – konkurencja sprawnościowa

1 miejsce Julia Kałużna – konkurencja sprawnościowa

2 miejsce Marcin Chocianowski  – kata ind.

2 miejsce Wiktor Swiniarski - kata ind.

2 miejsce Martyna Sieradzka – konkurencja sprawnościowa

2 miejsce Marcin Chocianowski  – kumite fantom

3 miejsce Julia Kałużna – konkurencja kata ind

3 miejsce Daniel Kałużny – konkurencja kumite fantom

3 miejsce Kacper Zaborowski – konkurencja kata ind.

3 miejsce Arkadiusz Karasiński – kata ind.

VIII Ogólnopolski Turniej Karate  WKF Mazovia Cup

22.04.2012

1 miejsce Arkadiusz Karasiński – kata ind.

3 miejsce Bartosz Karliński – kata ind.


12.05.2012 Ogólnopolski Turniej karate WKF Bełchatów

3 miejsce Anna Urbańska  kumite ind


Mistrzostwa Strefy Młodzików Łódź

26.05.2012

3 miejsce Marcin Chocianowski  – kata ind.

3 miejsce Magda Chocianowska

udział:

Wiktoria Papis

Bruno Świętosławski

Michał Nawocki

Szymon Białkowski

Pracownia Plastyczna
(Ewa Chłód)

Konkurs: Ja i mój pies

Michał Michalik - wyróżnienie

Konkurs: Moje kosmiczne podróże

I miejsce-Julia Kaczmarek

II miejsce – Wiktoria Woźniak



Studio Piosenki

(Elżbieta Kozowicz-Sobczak)

Konkurs Wokalny „Miłosna Nuta III 2012”


Patrycja Mańka - I miejsce

Emilia Męczyńska - II miejsce

Julia Józefiak - wyróżnienie


IV Wojewódzki Festiwal Muzyczny Dzieci i Młodzieży „Pięciolinia Marzeń”

Emilia Męczyńska - I miejsce

Justyna Wieteska - III miejsce


Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Kumak”

Emilia Męczyńska – wyróżnienie


Ogólnopolski Konkurs Fundacji „Okularnicy” im. A.Osieckiej

Patrycja Mańka – I etap


Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej


Patrycja Mańka I miejsce


Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej „Konfrontacje” 2012

Emilia Męczyńska – wyróżnienie

Julia Józefiak – wyróżnienie


Zespół Artystyczny „STONOGA”

(Marta Świątecka,

Justyna Stopnicka

Elżbieta Kozowicz- Sobczak)

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej
„Konfrontacje” 2012”


„ Stonoga” gr III- III miejsce

„ Stonoga” gr IV- II miejsce


Zespół tańca nowoczesnego „KONTRA”
(Beata Budzewska)

Przegląd Działalności Artystycznej Placówek Pracy Pozaszkolnej
„Konfrontacje 2012”

I miejsce


Pracownia Komputerowa/

Sekcja Imprez

(Mirosława Tomalik
Ewa Chłód)

Konkurs  edukacyjny  "Ptaki doliny Neru” ogłoszony przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków

Nagroda Główna - aparat fotograficzny dla placówki

6 uczestników pracowni komputerowej – nagrody książkowe

 

 

 

ROK SZKOLNY 2010/11

Pracownia

Rodzaj imprezy,

konkursu, przeglądu

Osiągnięcia

Karate -

Joanna Kluska

Champion CUP XI /2010


III m-ce w kata indywidualne- Adamczyk Filip


Puchar Prezesa ŁKKS 06/02/2011


II m-ce kata indywidualne -Kruszewska Ewa

I m-ce kata indywidualne -Muszyński Mikołaj

Karate -

Ewa Ambroszczyk

Ogólnopolski Turniej Karate Grot CupChynów 16.11.2010


I m-ce  Białkowski Szymon kumite ind.

III m-ce  Karliński Bartosz – kata ind.

III m-ce  Karliński Bartosz – fantomy

III m-ce Świętosławski Bruno – kata ind.

Turniej Międzynarodowy Grand Prix Łódź 07.11.2010

Udział:

Pachorek Łukasz

Karliński Bartosz

Otwarte Mistrzostwa Łodzi 11.12.2010


I m-ce Chocianowski Marcin – kata ind.

II m-ce Karliński Bartosz, Szymański Jakub, Białkowski Szymon – kata drużynowe

III m-ce Urbańska Anna, Białkowska Aleksandra, Papis Wiktoria – kata drużynowe

III m-ce Białkowska Aleksandra – kata ind.

III m-ce Michał Komala, Koszek Igor, Kłys Piotr – kata drużynowe

III m-ce Karliński Bartosz – kata ind.

IV m-ce  Urbańska Anna – kata ind.

IV m-ce Urbańska Anna – kumite ind.

Klubowe Zawody ŁKKS o Puchar Prezesa Łódź 06.02.2011


I m-ce  Sobczyk Mikołaj kata ind.

I m-ce Kałużny Daniel – kata ind.

I m-ce Zając Michał – kata ind.

II m-ce Kałużny Daniel – konkurencja sprawnościowa

II m-ce Mirys Marta kata ind.

III m-ce Mirys Marta konkurencja sprawnościowa

III m-ce  Kłys Piotr – kata ind.

III m-ce  Kłys Piotr – konkurencja sprawnościowa.

III m-ce Krasowiak Oliwier konkurencja sprawnościowa

I m-ce Świętosławski Bruno– kata ind.

II m-ce  Świętosławski Bruno – fantomy

III m-ce Zaborowski Kacper – Kata ind.

Udział:

Majewski Benjamin

Wawrzyniak Przemysław

Herczyński Rafał

Ogólnopolski Turniej Karate MazoviaCup12.03.2011


II m-ce Igor Koszek – kata ind.

III m-ce Anna Urbańska – kata ind.

III m-ce Michał Komala, Koszek Igor, Kłys Piotr – kata drużynowe

Ogólnopolski Turniej Karate w Borzęcinie 07.05.2011


III m-ce Wiktoria Papis  - kata ind.

III m-ce Wiktoria Papis  - fantomy

Udział:

Przemysław Wawrzyniak

Okręgowe Zawody Karate Łódź 14.05.2011


I m-ce Łukasz Pachorek – kata ind.

II m-ce Łukasz Pachorek- kumite ind.

III m-ce Szymon Białkowski – kumite ind.

IV m-ce  Bruno Świętosławski – kata ind.

Udział:

Kacper Zaborowski

Arkadiusz Karasiński

Mikołaj Sobczyk

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Wielkopolski w  Karate Shotokan Poznań 08.05.2011

Udział:

Bartosz Karliński

Jakub Szymański

Mistrzostwa Młodzika Łódź 14.05.2011


Udział:

Michał Komala

Michał Nawocki

Adam Krej

Igor Koszek

Pracownia Plastyczna -
Ewa Chłód

Portret Mamy słowem malowany

I m-ce Sebastian Kochalski
II m-ce Ola Włodzimierska

II m-ce Alicja Cyniak, Zuzia Graczyk

Wyróżnienia- Zuzia Włodarska, Robert Brzozowski, Patryk Szmidt

Konkurs: Ja i mój pies

W realizacji

Studio piosenki - Elżbieta Kozowicz-Sobczak

III  Festiwal Twórczości Nauczycieli WODN

Wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Piosenki „Miłosna Nuta”

Wyróżnienie

Wojewódzki Przegląd Placówek Pozaszkolnych Konfrontacje 2011

II miejsce

III miejsce

Zespół Artystyczny „STONOGA” -

Joanna Omąkowska - Marks, Marta Świątecka, Elżbieta Kozowicz - Sobczak

Aleksandrowska Wiosna

II miejsce dla gr. IV

Wojewódzki Przegląd Placówek Pozaszkolnych Konfrontacje 2011

II miejsce dla gr. IV

Wyróżnienie dla gr. III

Filharmonia Łódzka

Występy gr. I, II, III, IV

Zespół Tańca Współczesnego ,,KONTRA” -

Beata Budzewska

Wojewódzki Przegląd Placówek Pozaszkolnych Konfrontacje 2011

II miejsce


Wojewódzki Festiwal Piosenki i Tańca „Aleksandrowska Wiosna 2011”

I miejsce